Dragi učenci, spoštovani starši.

V Murski Soboti bo od 24. do 28. novembra 2015 potekal tradicionalni festival Izum – inovativnost, znanost in ustvarjalnost mladih, ki ga pripravljata Zveza organizacij za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) in njen regionalni center Murska Sobota.
V okviru Festivala, ki bo potekal v Centru Maximus, bo v sredo, 25.11.2015, Informativni dan- predstavitev srednjih šol Pomurja: Poklicna tržnica, in sicer od 16.00 do 18.45. Vse pomurske srednje šole bodo pripravile plenarno predstavitev šole.

Ker učenci višjih razredov že razmišljajo o nadaljnji poklicni poti, vas vabimo, da se učenci in starši skupaj omenjene predstavitve srednjih šol udeležite in tako pridobite koristne informacije za nadaljnje srednješolsko izobraževanje. Odločitev bo potem prav gotovo lažja.

Vabljeni.

Ingrid F. Škarabot, pedagoginja