Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Na OŠ Bakovci smo se odzvali in se priključili dobrodelni akciji zbiranja plastičnih zamaškov. Plastične zamaške bomo zbirali za Nejca Barbariča, ki je zbolel za cerebralno paralizo.

Nejc obiskuje 5. razred OŠ I Murska Sobota, zaradi bolezni pa potrebuje operacijo v Ameriki. Z zbranimi sredstvi bomo vsi skupaj Nejcu pomagali omogočiti operacijo, ki jo potrebuje.

Zamaške lahko učenci prinašajo v šolo vsak dan na zbirno mesto, ki je v jedilnici.

Najlepša hvala vsem, ki boste  pomagali in prinašali plastične zamaške, saj bomo tako pomagali Nejcu, ki se je znašel v stiski in mu s tem vsaj malo olajšali njegove težave.

Skupnost učencev šole na OŠ Bakovci