OŠ Bakovci sodeluje v projektu EKOŠOLA, v okviru katerega si letos še posebej prizadevamo, da bi zmanjšali količino odpadkov, tiste, ki nastanejo, pa ustrezno ločujemo.

Odločili smo se, da bomo sodelovali v zbiralni akciji odpadne električne in elektronske opreme – OEEO. Ker je zbiralna akcija za šolo tudi tekmovalnega značaja, Vas vljudno naprošamo, da nam pri tem pomagate, in sicer tako, da v šolo (od zadaj pri kolesarnici) pripeljete čim več manjše odpadne električne in elektronske opreme (TV, računalnik, monitor, baterije, sijalke, mali gospodinjski aparati, telefoni idr., kar je na elektriko). Večje aparate (hladilnik, zamrzovalnik, pralni stroj…), po želji pa tudi manjše, odpeljete direktno na zbirno mesto Komunale Murska Sobota in tam samo poveste, da pišejo odpadni predmet na OŠ Bakovci.

ZBIRANJA OEEO (pri šolski kolesarnici):

SREDA – 16. 3.,  23. 3.,  30. 3., 6. 4.,  13. 4., 20. 4. 2016       OD 7.10 DO 7.40

Hvala vnaprej!