V petek, 7. oktobra 2016, smo izvedli športni dan, jesenski kros, za vse učence naše šole. Dan smo popestrili s številnimi dodatnimi aktivnostmi. 9. razred je imel prvi dve uri predavanje o duševnem zdravju, ki ga je izvedla mag. Jasna Vuradin Popović iz Gimnazije Murska Sobota. Članice VKITŠD so izvedle ustvarjalne delavnice za najmlajše. Gasilci iz PGD Bakovci so predstavili svojo opremo, učence pa so poučili tudi, kako je treba ravnati v primeru požara. Krosu so se pridružili otroci iz starejše skupine Vrtca Krtek Bakovci. Prvi trije učenci v vsaki kategoriji so dobili praktične nagrade. Rezultati so objavljeni na šolski oglasni deski. Za donacijo nagrad se zahvaljujemo VKITŠD, posebej gospe Cvetki Vereš, in gospodu Simonu Meolicu. Dan je minil v pravem jesenskem vzdušju, saj smo pekli tudi kostanje.

Ravnateljica: Jožica Lukač