Športno-družabno srečanje osnovnih šol je zopet združilo učence osnovnih šol iz Murske Sobote ter Osnovne šole Bakovci. Srečanja so se v petek, 24. 3. 2017, udeležili tudi naši četrtošolci.

Srečanje vsako leto prireja Osnovna šola IV, z namenom, da bi se učenci družili ob športnih dejavnostih, se v športnih igrah pomerili brez tekmovanja za nagrade ali medalje ter se učili sprejemati drugačnost.

Učenci so bili razdeljeni v mešane skupine, v katerih so se pomerili v različnih zabavnih igrah. Prislužili so si lepo število točk in so bili na koncu vsi zmagovalci. Po športnem delu so učenci svoje vtise porisali na veliko skupno risbo.

Naši učenci so se zelo dobro vklopili v družbo sovrstnikov, borbeno navijali in sklenili nekaj novih prijateljstev. Športno dvorano Osnovne šole III Murska Sobota so po aktivnem dopoldnevu zapustili dobre volje in nasmejanih obrazov.

Učiteljica Nuša Grah