OŠ BAKOVCI

12 nadebudnih učencev in učenk je danes prvič pogumno prestopilo šolski prag naše šole. Nasmejane in razigrane otroke so v šolo pospremili njihovi starši.

Zbrane je nagovorila razredničarka in jim povedala, da bo njihov vsakdan odslej šolsko obarvan z novimi znanji, obveznostmi, veselimi prigodami in sladkimi zmagami. Učence in njihove starše sta pozdravila tudi ga. ravnateljica Jožica Lukač in g. župan dr. Aleksander Jevšek. Župan je učencem podaril otroško monografijo Murska Sobota je tudi moje mesto.

Ob koncu prvega šolskega dne so se učenci posladkali s sladko torto in makovo potičko.

Prvošolcem želimo, da bi bili vsi naslednji dnevi v tem šolskem letu prijetni, zabavni in zanimivi.

Marjana Fister

POŠ DOKLEŽOVJE

V novem šolskem letu,  se nam je  na POŠ Dokležovje,  letos pridružilo sedem prvošolčkov. To so: Lan, Bojana, Dejan, Neža, Matevž, Mitja in Lucija.

Učence in starše je najprej pričakala razredničarka. Povabila jih je v njihovo učilnico, ki si jo bodo delili z drugošolci.

Učence in njihove starše  je pozdravila ga. ravnateljica Jožica Lukač ter ga. Metka Behek. Nagovoril jih je tudi g. podžupan Roman Činč. S strani občine Beltinci je  podaril zavarovanje za vsakega prvošolčka.

Učenci so poskusili tudi makovo potico ter presenečenje- torto za prvošolčke.

V naši hiši učenosti želimo prvošolčkom prijetne in uspešne dni v celem šolskem letu.

Sabina Rožman