V torek, 3. oktobra, smo na Osnovni šoli Bakovci naše prvošolce tudi uradno sprejeli v šolsko skupnost.

Ob tem slovesnem dogodku smo za učence OŠ Bakovci in POŠ Dokležovje ter njihove starše pripravili kratek sprejem, na katerem so nastopili učenci 2. a in 3. a razreda. Devetošolka Melanie je prvošolcem predstavila delo in življenje na šoli ter jih seznanila o tem, kako pomembno je, da izpolnjujemo svoje dolžnosti in uveljavljamo pravice.

Učenci 1. a in 1. b razreda so slovesno obljubili, da se bodo pridno učili, si med seboj pomagali ter upoštevali šolska pravila in s tem tudi uradno postali člani šolske skupnosti. S prisrčnim nastopom so pokazali, da so se skupaj z razredničarkama že veliko naučili.

Nuša Grah

mentorica skupnosti učencev šole