Leto je spet naokrog …hitro, prehitro. Pa vendarle smo vsi veseli in srečni v pričakovanju najlepšega časa v letu.

Tudi na naši šoli smo se zbrali, da počastimo nekaj lepih trenutkov naši državi ob njenem prihajajočem prazniku. 26. 12. bo »dan samostojnosti in enotnosti Republike Slovenije«. Ponosni smo na svojo državo, na svojo domovino. Zato smo v začetku današnjega dne pripravili proslavo ob pomembnem dogodku, ki nas čaka v prihodnjih dneh.

Učenci so z deklamacijami, petjem, igranjem in lepimi mislimi počastili naš pomemben dan, dan samostojnosti in enotnosti RS.

Nikakor nismo pozabili na božični čas, ki je najlepši čas v letu. Veselimo se vsega – druženja, topline, miru, veselja in sreče.

Na šoli nas je obiskal tudi Dedek Mraz, ki je naše učence še posebej razveselil.

Vsi skupaj, učenci, učitelji in vsi delavci naše šole, pa želimo lepe, mirne in prijetne praznike.

Melita Potočnik