Dragi učenci, spoštovani starši!

V ponedeljek, 18. 5. 2020, se v šolo vračajo učenci prvega triletja. Starše prosimo, da se ravnate po navodilih, ki ste jih prejeli od razrednikov. V priponki pa je celoten hišni red, ki velja v času ukrepov. 25. maja 2020 se v šolo vračajo tudi devetošolci. Natančna navodila za njih bodo sledila, prav tako za učence z učnimi težavami. Za vozače iz Dokležovja bo od takrat naprej organiziran avtobusni prevoz.

Od 18. maja 2020 naprej normalno deluje tajništvo šole. Ker je zbiranje v šolskih objektih še vedno dovoljeno samo za učence, zaposlene in določene skupine, vas prosimo, da za vse informacije pokličete v tajništvo, kontaktirate razrednike ali vodjo POŠ. Za vaše razumevanje se vam iskreno zahvaljujemo, učencem pa želimo kljub vsem omejitvam prijeten vstop v šolo.

Upoštevajmo navodila in ostanimo še naprej zdravi!

Jožica Lukač, ravnateljica

Šolski red v času posebnih ukrepov (klikni na povezavo)