V sredo, 14.10.2020,  se je v okviru obogatitvenega programa osem peto- in šestošolcev naše šole udeležilo celodnevnih delavnic z naslovom Kvizi, uganke, logika.

Delavnice so potekale v RIS Rakičan pod vodstvom mag. Darka Hederiha ter Ingrid F. Škarabot. Učenci so reševali logične naloge, anagrame, rebuse, sestavljali kvize, uganke…  Bilo je zabavno in hkrati zelo poučno, manjkal pa ni niti priljubljeni kviz (tokrat na temo Slovenija).

Domov smo se vrnili s prelepimi spomini in pridobljenim novim znanjem, ki ga bodo učenci prav gotovo koristno uporabili pri pouku in drugih dejavnostih.

Ingrid F. Škarabot, pedagoginja