V četrtek, 6. 10. 2022, so na slavnostni prireditvi učenci 1. a in 1. b razreda uradno postali člani skupnosti učencev OŠ Bakovci s POŠ Dokležovje.

V kulturnem programu so pod mentorstvom učiteljev razrednikov nastopili učenci od 2. do 5. razreda matične in podružnične šole, svoje spretnosti pa so pokazali tudi učenci 1. a in 1. b, ki jih pri prvih korakih šolanja na naši šoli spremljajo razredniki Marjana Fister, Bojan Vereš, Inga Rajtman in Uroš Kavčič.

Po slovesni zaobljubi so prvošolci bili sprejeti med člane šolske skupnosti, s čimer so se zavezali, da bodo vestno izpolnjevali dolžnosti, se pridno učili in si prizadevali za spoštovanje med učenci, učitelji in delavci šole.

V spomin na dogodek so novi člani šolske skupnosti prejeli slavnostne listine ter knjižno in praktično darilo.

Nuša Grah, mentorica SUŠ