V ponedeljek, 5. 12. 2016, so potekale v okviru tehniškega dneva božično-novoletne delavnice. Učenci so s pomočjo mentorjev izdelovali izdelke za božični bazar, ki so res nekaj posebnega. Na šoli je bilo posebno vzdušje, saj je dišalo po piškotih in karamelah. Zelo dobre božične kekse so učenci pekli v delavnici skupaj s strokovnim učiteljem na SŠGT Radenci Dušanom Zelkom in njegovimi dijaki. Strokovni učitelj na SŠGT Radenci Peter Pertoci nam je skupaj z dijaki predstavil praznični pogrinjek. Učenke so kvačkale praznične okraske. Pomagali sta jim naši vaščanki Mojca Balažic in Darinka Sreš. Nekaj posebnega so tudi letošnji praznični aranžmaji, ki so nastali pod vodstvom naše sovaščanke in mame Petre Smodiš. V likovni delavnici so učenci izdelovali božično-novoletne voščilnice, v tehniški delavnici pa novoletno jelko iz lesenih valjev. Poskrbeli smo, da je naša šola praznično okrašena, zato vas vabimo, da si naše izdelke ogledate na božičnem bazarju, ki bo v torek, 13. 12. 2016.

Slavko Car