V ponedeljek, 4. decembra 2017, smo izvedli tehnični dan za vse učence šole. Učenci razredne stopnje so ustvarjali z razredničarkami, učenci 6. razreda so imeli delavnico računalniško opismenjevanje (Boštjan Kosednar in Anton Buzeti), devetošolci so skupaj z razredničarko pripravljali bar, učenci 7. in 8. razreda pa so sodelovali v petih delavnicah: priprava kopalne soli (vodja mag. Alenka Mujdrica Rožman), izdelava prazničnih aranžmajev, kvačkanje, izdelava cake pops in krašenje jedilnice. Koordinator tehničnega dne je bil Slavko Car. Za sodelovanje se iskreno zahvaljujemo vsem zunanjim sodelavkam: Kseniji Fister, Mojci Balažic, Darinki Sreš in Petri Smodiš. Izdelke bomo ponudili na bazarju v okviru božično-novoletnega koncerta 13. decembra 2017, učenci pa so pridobili veliko novih praktičnih znanj.

Jožica Lukač, ravnateljica