V sredo, 11. septembra 2019, smo na šoli imeli sprejem za štiri zlate maturante, ki so obiskovali Osnovno šolo Bakovci. Med sedmimi zlatimi maturanti na splošni maturi v celem Pomurju so kar trije naši bivši učenci. To so Niko Farič in Luka Lukač (GFML) in Nina Perdigal (GMS). Zlata maturantka na poklicni maturi pa je postala naša bivša učenka Pia Hanc (predšolska vzgoja, GFML). Kar trije od štirih zlatih maturantov so najprej obiskovali Podružnično šolo Dokležovje in nato nadaljevali šolanje na matični šoli v Bakovcih. Vsi štirje so povedali, da so na naši šoli pridobili ogromno znanja, ki je bilo odlična popotnica za srednješolsko izobraževanje. Izpostavili so, da šolanje na majhni šoli vidijo kot prednost, saj učitelji imajo več časa za posameznega učenca. Po srečanju z učitelji so se udeležili sestanka Skupnosti učencev OŠ Bakovci, kjer so predstavnikom učencev posameznih razredov povedali nekaj svojih izkušenj in dali kakšen dober nasvet za naprej.

Na naše zlate maturante smo izredno ponosni. Želimo jim veliko uspehov na nadaljnji študijski poti.

Jožica Lukač, ravnateljica