Tudi letos je naša šola sodelovala na festivalu IZUM, ki ga vsako leto organizira ZOTKS. Bili smo zelo uspešni, saj smo pobrali kar nekaj prestižnih nagrad. Dobili smo naziv “Raziskovalna šola 2019”.  Naša predstavitev na razstavi ustvarjalnosti Mladi za napredek pomurja je bila odlična, saj smo zasedli prvo mesto. Mentorji so bili Nada Horvat, Slavko Car in Inga Šernek. Ideja in izvedba sta prepričali strokovno komisijo, ki je ocenjevala stojnice. Hvala tudi vsem učencem, ki so pomagali. Na slavnostni akademiji je plaketo za aktivno in uspešno sodelovanje ter strokovno in pedagoško delo na področju mladinskega raziskovalnega dela prejela naša učiteljica mag. Alenka Mujdrica Rožman, za kar ji iskreno čestitamo. Uspeh pa je zaokrožila naša devetošolka Živa Lukač, ki je prejela srebrno priznanje v tekmovanju iz logike. Na vse učence in mentorje smo izredno ponosni. Taki uspehi nam dajo nov zagon za delo.

Jožica Lukač, ravnateljica

V Stevovem izzivu na razstavi IZUM je sodelovalo 63 mimoidočih in tako ocenjevalo njegovo prostornino. Ocene so bile v razponu od 2 l do 216000 l.  Točni vrednosti, ki je znašala 216,4 l, se je najbolj približala KOMISIJA 2 z oceno 215 l. Tako si je prislužila nagrado, ki jo lahko dvigne osebno v tajništvu OŠ Bakovci.

Iskrene čestitke in najlepša hvala vsem sodelujočim.

Nada Horvat, Slavko Car in Inga Šernek

mentorji