Letošnji tradicionalni slovenski zajtrk je jubilejni in njegovo desetletnico bomo praznovali v petek, 20.11.2020. Prav tako bomo tega dne obeležili tudi dan slovenske hrane.

Njegov slogan letos je: ZAJTRK Z MEDOM – SUPER DAN!

Se spomnite na kakšen način smo pretekla leta ta dan obeležili v šoli? Žal nam je, da tudi letos ni tako. Ampak takšen zajtrk si lahko pripravite tudi doma. Ne le da bo tradicionalni slovenski,  ampak bo tudi zdrav in okusen. Pa tudi priprava na SUPER DAN. Pripravite si kruh z maslom in medom, mleko in jabolko. Zraven pa si še lahko zapojete Čebelice.

Namen tega dne je ozaveščanje in spodbujanje vseh ljudi, ne le vas šolarjev, da bi vsako jutro zajtrkovali in si s tem nabrali energije za nov dan.

Veseli bomo, če nam boste o tem, na kakšen način ste ta dan obeležili, poslali kakšno fotografijo za našo šolsko facebook stran.

PA DOBER TEK.