Dragi učenci,

Knjige iz šolske knjižnice si lahko izposodite tudi v tem času, ko poteka pouk na daljavo. Verjamem, da nekateri med vami že močno pogrešate obisk knjižice. Čeprav vem, da se najde kaj zanimivega tudi na vaših domačih knjižnih policah.

Razpoložljivost knjižničnega gradiva lahko učenci preverite oziroma si ogledate v Cobissovem katalogu šolske knjižnice.

Na mail šolske knjižničarke vanja.mladenovic.sola@gmail.com sporočite avtorja in naslov željene knjige, skupaj s svojim imenom in razredom. Po potrditvi prejema sporočila in glede na razpoložljivost knjig, vas bom preko maila obvestila o terminu prevzema naročenega gradiva.

Učenci ali starši boste lahko prišli prevzet gradivo ob vnaprej dogovorjenem času na glavni šolski vhod, kjer boste pozvonili na zvonec.

V upanju, da se kmalu spet vidimo vas prisrčno pozdravlja s knjigo v roki vaša šolska knjižničarka.