OŠ BAKOVCI

Učenci od 5. do 9. razreda pridejo v šolo ob 7.45. S seboj naj prinesejo copate, peresnico, beležko in nahrbtnik za učbenike, ki jih bodo prejeli v šoli.

Učenci od 1. do 5. razreda nosijo maske samo v skupnih prostorih.

Učenci od vključno 6. razreda naprej nosijo masko ves čas, razen pri urah športa.

Učenci v šolo vstopajo brez spremstva staršev oz. skrbnikov. Razredniki bodo učence in starše pričakali pred vhodom v šolo in jim dali vse osnovne informacije.

Prihod in odhod iz šole ostale dni:
Prihod v šolo:
– v času od 7.30 do 7.45 (razen za učence vključene v jutranje varstvo),
Odhod iz šole:
– Učenci, ki odhajajo sami domov, šolo zapustijo ob koncu pouka oz. ob določeni uri.
– Tisti starši oz. skrbniki, katerih otrok bo imel spremstvo, počakajo pred vhodom v šolo ob določeni uri.
Pri vstopu v šolo si učenci razkužijo roke in upoštevajo medosebno razdaljo vsaj 1,5 metra.

POŠ DOKLEŽOVJE

Učenci od 2. do 4. razreda pridejo v šolo ob 8.00. S seboj naj prinesejo copate, vse šolske potrebščine in plastenko za vodo. Učenci od 1. do 4. razreda nosijo maske samo v skupnih prostorih. Učenci v šolo vstopajo brez spremstva staršev oz. skrbnikov. Razrednika bosta učence in starše pričakala na šolskem dvorišču in jim posredovala vse osnovne informacije. Pouk se bo zaključil ob 12.10. Učenci, ki so naročeni na kosilo, opravijo kosilo, nato pa gredo domov ali se vključijo v podaljšano bivanje. V primeru, da po otroka pridejo starši, le-ti ob določeni uri počakajo pred vrati šole.
Prihod in odhod iz šole ostale dni:
Prihod v šolo:
– v času od 7.30 do 7.45 (razen za učence vključene v jutranje varstvo),