V sklopu Jeričevih dnevov so se učenci podružnične šole že v petek dopoldan z učitelji in predsednico DPM Dokležovje Marijo Zver, odpravili na pohod po Jeričevi poti. Po poti, ki jih je vodila od šole do  reke Mure, so si ogledali tudi favno in floro panonskega sveta in prisluhnili zgodovini kraja ter življenju in delu Ivana Jeriča.

Naslednji dan, v soboto 4. 6. 2022, je v Dokležovju v organizaciji Občine Beltinci, Krajevne skupnosti Dokležovje in Društva prijateljev mladine Dokležovje, potekala občinska slovesnost v počastitev dekana Ivana Jeriča. Na proslavi, ki jo je povezovala naša učiteljica Urška Černi, ki je bila tudi slavnostna govornica, so se s pevskim nastopom, plesom in odigranim skečem, odlično predstavili tudi naši učenci.

Več v spodnji galeriji.

Učitelji POŠ Dokležovje