V soboto, 4. junija 2022, je v organizaciji Mestne občine Murska Sobota in Mladinskega informativnega in kulturnega kluba, v parku Murska Sobota, potekal že tradicionalni družinski piknik. Pripravljene so bile številne dejavnosti in aktivnosti za otroke vseh starostnih skupin, zvrstilo pa se je tudi nekaj glasbenih in plesnih nastopov. Eno izmed stojnic je imela tudi naša šola. Na naši stojnici smo za otroke pripravili ustvarjalno delavnico, na kateri smo iz časopisnega papirja izdelovali darilne vrečke, poleg stojnice pa smo pripravili še razgiban športni poligon. Delavnica je bila dobro obiskana, svojo ustvarjalno žilico so pokazali tudi učenci naše šole. Športni poligon ni nikoli sameval, z otroki smo ga nenehno spreminjali, na njem pa so se preizkusili tudi najmlajši. Ustvarjalnosti in gibanja na in ob naši stojnici ni manjkalo.

Na glavnem odru se je predstavil tudi otroški pevski zbor pod vodstvom Mitje Medveda in šolska plesna skupina pod mentorstvom Urške Černi. Vsem učencem čestitke za uspešno opravljen plesno-glasbeni nastop. Več o nastopih in dogajanju na naši stojnici v spodnji galeriji.

Saša Serec, vodja delavnice