Osnovna šola Bakovci je v soboto, 3. 6. 2023 sodelovala na Družinskem pikniku 2023, ki se je odvijal v parku v Murski Soboti. Kot že tradicionalno smo pripravili stojnico z ustvarjalno delavnico, na kateri so si otroci lahko izdelali žabice iz odpadnega materiala. Kljub slabšemu  vremenu je delavnico obiskalo kar nekaj otrok, tudi učenci naše šole so z veseljem pristopili k stojnici in si izdelali žabico. Poleg naše ustvarjalne delavnice smo postavili še športni poligon, da so se lahko otroci preizkusili tudi v gibalnih spretnostih.

Dogajanje na odru smo popestrili s kar tremi nastopi. Najprej se je predstavila gledališka skupina OŠ Bakovci s predstavo Sneguljčica pod mentorstvom Nuše Grah. Z glasbenim nastopom so nato obiskovalce navdušili učenci 2.a razreda, ki so zapeli pesem Ti Marička peglaj ob spremljavi harmonike pod mentorstvom Danice Medved. Nastop na glavnem odru je zaključila Eva Novak z avtorsko pesmijo Nasmeh. Vsem nastopajočim čestitke za uspešne nastope.

Utrinki dogajanja v galeriji.

učiteljici Saša in Tjaša