Z učenci 3., 4. in 5 razreda sodelujemo v projektu – Žogarija. Žogarija je projekt, ki vključuje različne igre (nogomet 3:3, kviz znanja, z Vami gospod profesor, vragolije žogarije)
8.6. smo se prireditve udeležili na OŠ 1 MS. Poleg nas so še tukaj sodelovale OŠ II, OŠ III in gostiteljica OŠ I. Naši učenci so dosegli 1. mesto, kar je pomenilo, da smo se uvrstili v polfinale.
Polfinale je potekalo 13.6. v Polzeli na OŠ. Tukaj je sodelovalo 6 OŠ: OŠ Koper, OŠ Kočevje, OŠ Jesenice, OŠ Cerknica, OŠ Bakovci in gostitelji OŠ Polzela. Naša šola je osvojila 3.mesto kar pomeni, da smo se uvrstili na finalno prireditev, ki bo potekala 22.6. v Turnišču.
Učenci, ki so zastopali našo šolo: Nik Magdič, Oskar Balažic, Nal Kodba, Rubi Zver, Mija Donša, Tilen Lukač, Zala Brenholc, Gabrijel Meolic, Aljoša Fras, Luka Kurnik, Ela Lutar, Izabela Lazar
Čestitamo za dosežene rezultate.

Leon Horvat