Veselo, zabavno in ponosno smo zaključili koledarsko leto 2023. Z deklamacijami, glasbenimi točkami in gledališko predstavo smo obeležili praznik, ki je za našo državo zelo pomemben. Dan samostojnosti in enotnosti predstavlja rojstvo Republike Slovenije. Nastopajoči na proslavi so pokazali, kako pomembno je spoštovanje domovine. S pevskim zborom smo z navdušenjem zapeli in se nato odpravili v šolsko jedilnico, kjer so nam devetošolci pripravili zanimive igre in popestrili kulturni dan s petjem, plesom in drugimi dejavnostmi. Dokazali so, da skupaj zmorejo veliko. Prijetno presenečenje so nam pripravili tudi v kuhinji, saj smo se sladkali s torto presenečenja. V upanju, se bo v novem leto veliko podobnih prijetnih trenutkov, vam želimo mirne praznike in srečno 2024.

Melita Potočnik in Matejka Pavličič Pukšič